Pełczyce: Pijani mężczyźni wjechali w dystrybutor pliwa...

Dziś rano (12.01.2014) w dystrybutor na stacji paliw w Pełczycach wjechał ford scorpio, którym podróżowali trzej pijani mężczyźni. Na szczęście w pobliżu nie było ani klientów ani pracowników. Po uderzeniu w dystrybutor miejsce za kierownicą pojazdu zajął jeden z dotychczasowych pasażerów

i wraz z kompanami uciekł z miejsca zdarzenia.

Porzucony samochód odnaleziony został nad miejscowym jeziorem. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, który odjechał fordem ze stacji paliw. 32-latek został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Mężczyzna w organizmie miał ponad 3,5 promila alkoholu. Jak sam stwierdził był najbardziej trzeźwy z całego towarzystwa i dlatego po uderzeniu w dystrybutor postanowił zająć miejsce dotychczasowego kierowcy. Nie przeszkodziły mu w tym ani wypity wcześniej alkohol ani brak prawa jazdy. Mężczyzna za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Odpowiedzialności nie uniknie również 35-letni mieszkaniec gminy Pełczyce, który kierując fordem wjechał w dystrybutor.

foto i źródło: KPP Choszczno

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu pelczyce.net nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

Kod antyspamowy
Odśwież